MÄNGULINE ROBOOTIKA (Nõlvaku Lasteaed)

Roboring (Nõlvaku Lasteaias) aitab läbi mängu ja kogemusõppe lasta noortel avastada oma tugevusi ja huvisid ning seda läbi tehnoloogia. Tutvudes robootikamaailma põnevate nurgatagustega saavad noored lisaks tehnikateadmistele ka kogemusi tiimitööst, ajaplaneerimisest ning õpitakse leidma lahendusi erineva valdkonna probleemidele.

Lasteaias on robootika mänguline tegevus, kus kasutame erinevaid LEGO ja robootikakomplekte ning peamine rõhk on lõbusal ajaviitel, millega saavad hakkama kõik, kellele meeldib mängimine. Peamine rõhk on mehaanikal ja ehitamisel, programmeerimist ja nutiseadmeid kasutame vähem

Igapäevatöös peavad noored arvestama ka FIRST LEGO League põhiväärtustega, mis on järgmised:

• Avastus: Me uurime uusi oskusi ja ideid.
  • Innovatsioon: Me lahendame probleeme loovuse ja sihikindlusega.
  • Mõju: Me kasutame õpitut maailma paremaks kohaks tegemisel.
  • Kaasamine: Me austame üksteist ja mõistame üksteise erinevusi.
  • Meeskonnatöö: Koos töötades oleme tugevamad.
  • Lõbu: Me naudime ja tähistame oma tööd!
  • Konkureeriv koostöö & sõbralik professionaalsus

Et arenguprotsess oleks sujuv, siis oleme jaotanud rühmad vastavalt noorte vanusele ja kogemusele. Selline lähenemine annab võimaluse igal vanuseastmel tegeleda just neile eakohaste teemadega. Nõlvaku Roboringis on järgmised rühmad:

Laps on oodatud ühte proovitundi, kuid osalemine proovitunnis ei garanteeri kohta huviringis. Kohtade arv on piiratud ning seega soovitame huvilistel registreeruda võimalikult varakult.

Soovituslik on registreerida laps ka täitunud rühmade korral, sest nii on ta ootenimekirjas. Koha vabanemisel annab juhendaja sellest teada ootenimekirja järgi.

NB! Esimene tund toimub 22. septembril.

Robootikas saavad osaleda ainult Nõlvaku Lasteaia lapsed!

Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

Õpetaja:

Mai Pitsner

Kontakt: Mai.Pitsner@gmail.com

25 €/kuus

Nõlvaku Lasteaias

Vanuserühm: 5-7 aastastele eelkooliealistele lastele

15.00 – 15.45 (5-6) Allikalapsed
15.45 – 16.30 (5-6) Vikerkaar
16.30 – 17.15 (6-7) Liblikad

Toimumiskoht: Nõlvaku Lasteaed

You are currently viewing MÄNGULINE ROBOOTIKA (Nõlvaku Lasteaed)