Korvpalliturniir “Laagri Cup 2018” tulemused

Möödunud nädalavahetusel 10.11.2018 toimus Laagri Spordihoones korvpalliturniir Laagri Cup 2018 TTÜ Korvpallikooli pisematele palluritele. Omavahel võtsid mõõtu Laagri Kooli, Rocca Al Mare Kooli, Tallinna 32. Keskkooli, Vanalinna Hariduskolleegiumi, Nõmme Põhikooli ning Tabasalu Palliklubi treeningrühmade võistkonnad. Peeti maha tõsised korvpallilahingud, enamus poiste jaoks olid need esimesteks võistlusmängudeks. Paremusjärjestus: 1. Rocca Al Mare Kool, 2. Tallinna 32.Keskkool , 3. Vanalinna Hariduskolleegium , 4. Laagri Kool, 5. Nõmme Põhikool, 6. Tabasalu PK.  Oma võistkondade parimateks tunnistati vastavalt: Robert Kangur, Kaspar Mõttus, Jasper Vähk, Henri Kiik, Simon ja Lukas Palu, Markus Raaper. Suured tänud treeneritele ning meie toetajatele Jungent OÜ, Kadarbiku Köögivili OÜ, Balsnack International OÜ, Laagri Kool ja TTÜ Korvpallikool.

Laagri Huvialakool

[foogallery id=”9545″]