Linnalaager TANTSUPALAVIK 2023

Minu Tantsukool KUTSUB - Linnalaager TANTSUPALAVIK 2023 kevad tuleb taas!

Mis linnalaager Tantsupalavik endast kujutab?

Tantsupalavik on ühepäevane linnalaager kooliealistele noortele. Laager on hea võimalus leida uusi sõpru, saada osa tantsurõõmust ning veeta üks lõbus ja aktiivne päev!

Kuna, kus ja mis kell?

1. aprillil Laagri kooli võimlas aadressil Veskitammi 22, Laagri, Harjumaa.

Laager algab kell 11.00 ning lõppeb 19.00.

Mis laagris toimub?

Laagripäeva sisustame erinevate väljakutset pakkuvate töötubade, tiimitööde, mängude ning võistlustega. Loomulikult ei puudu ka auhinnad!

Akrobaatika töötuba tulevad läbi viima vinged treenerid Elina Melanija Tannenberg ja Mario Kajasalu. VõimlePehmelt õhkrajal saab turvaliselt õppida nii lihtsamaid kui ka keerukamaid akrobaatilisi elemente.

Laagripäeva muudab salapärasemaks üllatuskülaline – kas Sa oskad aimata kes see võiks olla?

Esimest korda on tulemas ka soolotantsude võistlus! Valmista ette või improviseeri 1-minutiline tants ning pane end proovile!

Kõhu täidab soe ja maitsev lõunasöök ning vee eest hoolitseb Saku Läte. Hoiame loodust ning võtame kaasa oma veepudeli, et ei peaks plastiktopse kasutama.

Iga laagriline saab endale meeneks Tantsupalavik 2023 särgi!

Päeva lõpetame tunnustuste, autasustamisega ja lemmiklugude saatel improvisatsiooniga.

You are currently viewing Linnalaager TANTSUPALAVIK 2023