Budokan Budokooli võitluskunstide treeningud Laagri koolis

BUDOKOOL  ootab poisse ja tüdrukuid treeningutele!

BUDOKOOL on lastele, noortele ja täiskasvanutele Jaapani võitluskunsti karated ja budo eetikat/etiketti tutvustav treeningkool.

Eesmärgiks on õpetatava ala vaimsete väärtuste tutvustamine, silmaringi avardamine, teadmiste edasiandmine erinevatest võitluskunstidest, arendada enesekaitseoskust, hea füüsilise koormuse võimaldamine. Budokool sobib hästi võitluskunstide treeningtee alustamiseks.

Treenerid on võitluskunstidega tegelenud aastaid ning on ala professionaalid. Treenerid omavad EOK treenerikutset.

Jälgige klubi tegevusi ka Facebookis www.facebook.com/VKBudokan ja Instagramis www.instagram.com/vkbudokan

Esimene treening toimub 12.septembril.

Treeningrühm avatakse 10 õpilasega.

Treener:
Kajar Help – EOK 6.tase Wadokai karate do, Budokooli õpetaja.
Wadokai karate, sensei Kajari Budokool
Alaliidud: Eesti Karate Föderatsioon (EKF), Eesti Karate-Do Wadokai Selts (EKWS)

Kontakt: 50 79 497 / kajar@wadokai.ee

55,- eurot (2 x nädalas) kuus