Laagri robootika huviring 24.04.2016 Jõhvis Robomikul

Üks väga vahva uudis nädalavahetusest – nimelt käis Laagri robootika huviring sel nädalavahetusel Jõhvis Robomikul ning lisaks 2-le auhinnalisele kohale tuli Mai tagasi suure läikiva karikaga terve Laagri robootika huviringi jaoks – tegu siis auhinnaga “Runner-up robootik 2016”, mis anti kõige kiirema arengu teinud robootikaringile.

Kuna Laagri robootika huviring on algusest peale olnud kogukonna ühine algatus ja läbi Hooandja andis panuse enam kui 100 inimest ning sel aastal on robootika huviringis 130+ last, siis võite kõik endale nüüd selle uudise peale ühe tunnustava õlealepatsustuse teha – ilma kooli, huvikooli, valla ja muidugi eelkõige laste ja ja lastevanemate toetuseta seda karikat poleks saanud.
Kasutaja Laagri Robocity foto.

Photo 25.04.16 14 01.05