Tegevused:

Maalimise ja meisterdamise ringi eesmärgiks on käelise tegevuse arendamine, värvi-ja ilumeele kujundamine. Lapsele antaks põhjalikud algteadmised maalimises, voolimises ja käelises tegevuses. Rikastades lapse fantaasiat, arendades silma ja käe koostööd.

Maalimistunnis maalime loodust, esemeid ja inimesi meie ümber, kasutades vesi-, guaššvärve, õlipastelle ning akrüülvärve. Meisterdame looduslikust materjalist, lõikame ja rebime, voolime ja kleebime. Loome kaunistusi rahvakalendri tähtpäevadeks, väikese kingi maali või kaardi näol.

Väljundid: Osalemine õpilastööde näitustel.

Ring avatakse 8 õpilasega.

Laagri Lasteaias toimub esimene tund 6.septembril. (Laagri Lasteaia kunstiringis saavad osaleda ainult Laagri Lasteaia lapsed).

Laagri maja eelkooliealiste kunstiringi esimene tund toimub 5.oktoobril. (kunstiringis saavad osaleda kõik huvilised).

Möldre majas toimub esimene tund 5.oktoobril. (Ringis saavad osaleda kõik lapsed)

Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

Laagri Lasteaed

Vanuserühm: eelkooliealised (3-6 a)

Kell 15.30 – 16.00 (4aastased – Tihased, Siidisabad, Lehelinnud)
Kell 16.05 – 16.35 (3aastased – Urvalinnud, Pöialpoisid, Rähnid)