Muudatused õppetöös

Alates 14. detsembrist on Laagri Kooli õppehooned suletud.

23. detsember – 10. jaanuar on koolivaheaeg.

Distantsõpe toimub perioodil 14.12.2020 – 22.12.2020 järgmistel huvialaringidel: videostuudio, eesti keele kursus 9. klassidele, robootika, inglise keel (1. klassidele), showtants (Carolina), showtants ja hip-hop (Minu Tantsukool), taekwondo, plokk- ja ristflöödiring, showtants (Nõlvaku), kitarriring. Täpsema informatsiooni edastab huviringi juhendaja.

Kontaktõpe toimub välitingimustes 14.12.2020 – 18.12.2020 kergejõustiku huviringil (Laagri staadionil) ja lennumodellismiringil (Saku lähistel oleval platsil või Kuusiku lennuväljal), täpsem info juhendajalt.

Kontaktõpe toimub välitingimustes 14.12.2020 – 21.12.2020 kergejõustiku huviringil (Möldre staadionil), täpsem info juhendajalt.

Detsembrikuus ära jäänud huviringide tunnid asendame õppeaasta jooksul kontakttundidena erinevatel koolivaheaegadel.
Huviringid on järgmised: käsipall, ujumine, võrkpall, korvpall, 5-6 ujumine, pop-jazz laulustuudio, Keiu kunstistuudio, kokandusring, keraamika, maalimine ja meisterdamine, eelkool, maalimine ja meisterdamine (eelkooliealised), tantsuline võimlemine (eelkooliealised), Astra laulustuudio, moedisain, puutööring, väikekool, akrobaatika, ujumine (kooliealised), Budokool võitluskunstid, kabering, malering, mõttemängud, bändiring, klaveriõpe, tehnoloogiaõpetus, robootika (Nõlvaku), Tomiga rahatargaks, lastejooga, trummiring ja teatriring.

NB! Lapsevanemate toetus on huvikoolile edasise tegutsemise jaoks ülioluline, seega suur aitäh veelkord kõikidele mõistva suhtumise eest.

Valitsuse piirangud hetkel kehtivad 4. jaanuarini, juhul kui piiranguid ei pikendata planeerime jaanuari alguses koolivaheajal alustada ära jäänud huvikooli huviringidega.

Täpsema info saadame peale Valitsuse seisukoha selgumist.

Kirjale lisatud ministeeriumist saadetud juhised pdf failina: 2020.12.10_ringkiri_nr_10.pdf

NB! Olulised teated jõuavad lapsevanemani eelkõige läbi Laagri Huvialakooli Stuudiumi.

Palun kirjutage oppeinfo@laagrihuvialakool.ee , kui Te ei saa seda suhtluskanalit kasutada.