My Dance Tantsuklubi jõulupidu “MYCHRISTMAS 2014”

Jõulud on kohe ukse taga ning sügis hakkab juba järele andma. Ka Mydance Tantsuklubi on selleks valmistunud ning taaskord leiab aset meie jõulukontsert MYCHRISTMAS 2014 !

Seekord toimub jõulukontsert MyChristmas meile armsaks saanud Laagri Kooli aulas 13.detsembril algusega 15.00 – 17.00, aadressil Veskitammi 22.

Jõulukontsert on mõeldud kooliealistele lastele.

Ootame kõiki tantsulisi ning nende vanemaid, õdesid-vendi, vanaemasid-vanaisasid, sõpru-tuttavaid veetma meiega ühte jõuluhõngulist päeva :)
Lisaks tantsukavadele esineb seekord meile maagilise showga mustkunstnik, kes lastele ka kingipakid välja võlub .

Selleks, et võtta osa meie vahvast jõulupeost, palume oma laps registreerida hiljemalt 30.novembriks, täites uudise all oleva registreerimisvormi.
Pileteid saab välja osta treeneri käest trennis alates 1.detsembrist.

Laagri Huvialakool