Oleme ühendanud tantsu, balleti ja akrobaatika kõik ühte tundi, et oleks mitmekülgne lapse tantsuareng ning tund põnev.

Tund on üles ehitataud klassikalise tantsu baasharjutustele, millese on segatud loov-, show- ja vabatantsu. Pöörame suurt tähelepanu heale rühile, liigutuste graatsilisusele ja pehmusele, eelkõige aga tunneme rõõmu tantsimisest ilusa muusikaga.

• Ballett hoiab vormis, annab hea rühi, painduvuse ning arendab koordinatsiooni ja keskendumisvõimet.
  • Showtants aga paneb puusad liikuma ja annab sära.
  • Akrobaatika lisab trikioskust, mida miksida tantsuga.

Tund sobib nii roosamannavahulistele tüdrukutele, kellele meeldib olla haldjas ja liblikas ja printsess  …. kui ka säravale staarikesele, kes unistab juba suurtest lavadest.

Soovi korral juba võimalik osaleda Carolina tantsustuudio etendustes ja ka võistlusmaastikul.

NB! Esmaspäevaste treeningutega alustame alates 7.oktoobrist.

NB! Kolmapäevaste treeningutega alustame alates 2.oktoobrist.

Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

Treener:

Treenerid- Mari Ann Kaare, Victoria 0ssipova, Merle Kaare
: 5016070, merle.kaare@gmail.com
www.carolinatantsustuudio.ee

35,- eurot kuus (1xnädalas)

Veskitammi Lasteaed peamaja

Vanuserühm: 3-7 aastased

Esmaspäeval
I RÜHM – E 16.10-16.40
(nooremad 3-4a rühmad) esimene treening 7.10
(Veskitammi Lasteaia saal). Treeningul saavad osaleda ainult Veskitammi Lasteaia lapsed.

II RÜHM – E, 16.45-17.15 (vanemad 5-7a rühmad), esimene tund 7.10 (Laagri Kooli aula)

Veskitammi Lasteaed Möldre majas

Vanuserühm: 3-7 aastased

Kolmapäeval