Kergejõustik (vanemad lapsed)

Tegevused: sportlik tegevus, erinevad mängud, spordialad, ÜKE jne

Eesmärk: Kergejõustikuringi õppe-treeningtöö põhialusteks on süstemaatiliste treeningtundide, kehaliste võimete testide ja spordivõistluste korraldamine, kergejõustiku tehnika teoreetiliste aluste õpetamine. Täiendavaks õppe-treeningtöö vormiks on tutvumine teiste harrastavate spordialadega.

Väljundid: TV10 olümpiastarti, erinevad võistlused, hallitreeningud

NB! Esimene treeningtund toimub 2. septembril!

Trennidesse on oodatud ka kõik uued kergejõustiku huvilised lapsed.

Laagri ja Möldre kergejõustiku hallitreeningud!

Kergejõustiku treeningute mitmekesistamiseks toimuvad lisaväljundina (laupäeval ja/või pühapäeval) Tallinna Spordihallis (Herne 30) kergejõustiku hallitreeningud.

Kergejõustiku huviringi treeningute ühe osana on olnud meil Tallinna Spordihallis (aadress Herne 30.) treeningud nädalavahetustel, nii see on ka sellel õppeaastal. Kuna hallitreeningud on üks osa ringi tegevusest, siis me väga loodame, et sellest võtab osa palju õpilasi. Treeningkordade arvu lepime kokku jooksvalt vastavalt võimalustele.

Treeningutega alustame juba jaanuaris, esimene hallitreening toimub:
Möldre lapsed – 22. jaanuaril 1.-4.kl. kell 17.30-19.00.
Laagri lapsed – 23. jaanuaril 1.-3.kl. kell 11.00-12.30 ja 4.-9.kl. kell 12.30-14.00.

Edaspidised hallitreeningute kuupäevad on veel täpsustamisel!

NB! Palun saata 23.jaanuaril toimuva 1.-3. klasside Laagri laste hallitreeningu osalemissoov hiljemalt 21.01.2022 e-posti aadressidele kristjanrosenberg@gmail.com

NB! Palun saata 23.jaanuaril toimuva 4.-9. klasside Laagri laste hallitreeningu osalemissoov hiljemalt 21.01.2022 e-posti aadressidele martin.salong@gag.ee

NB! Palun saata 22.jaanuaril toimuva Möldre laste hallitreeningu osalemissoov hiljemalt 21.01.2022 e-posti aadressidele airike.kapp@gmail.com .

Hallitreeningud on lastele tasuta!

Õpetaja:

Treenerid: Martin Salong ja Kristjan Rosenberg
Kontakt: martin.salong@gag.ee ja kristjanrosenberg@gmail.com

25,- eur kuus (1 x nädalas)

35,- eur kuus (2 x nädalas)

Laagri Kooli peamajas

Vanuserühm: 4. – 9. klass

Sügisene- ja kevadine treeningperiood:
Teisipäeval, kell 16.30 – 18.00
Neljapäeval, kell 16.30 – 18.00
Toimumiskoht: staadion

Talvine treeningperiood: