TÄHTIS TEADAANNE!

Head õpilased ja lapsevanemad!

Seoses koroonaviiruse levikuga ning vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusele on Laagri Huvialakool õppetööks suletud alates reedest 13.03.2020.

Haridus- ja Teadusministri teatel suletakse alates 16.03.2020 kõik Eesti huvikoolid vähemalt kaheks nädalaks.

Palume kindlasti järgida Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Terviseameti soovitusi ja kindlasti tagada, et õpilased püsivad kodudes. Igasugused väljas liikumised, ühistranspordi kasutamised, sõprade kogunemised jne on väga suure riskiga ja nakatumised ning nakatamised on sel juhul kontrollimatud. Palun kõikidel suhtuda olukorda väga tõsiselt, et saaksime kiiremini taastada tavapärase elukorralduse.

Edasisi huvikoolipoolseid juhiseid ning teateid edastatakse Stuudiumi ja/või e-posti kaudu – palun neid suhtluskanaleid regulaarselt kontrollida. Olen valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele.

Jõudu, edu ja rahulikku meelt kõigile!

Heade soovidega

Taigur Tooming