Teatriring “STUUDIO”

TEATRIRINGI VIDEO

Teatriringi eesmärgiks on loova, intelligentse, elava kujutlusvõimega, julge ja iseseisva isiksuse kujunemisele kaasa aitamine.

Teatriring „Stuudio“ ootab kõiki suuremaid ja väiksemaid teatrihuvilisi enda ridadesse.

„Stuudios“ õpime tundma ennast ja arendame endi loovust näitlejatreeningu elementide kaudu. Pöörame tähelepanu sõna- ja väljenduskunsti alustele, näitlejatööle, ümberkehastumisele läbi erinevate põnevate mängude, lavalisele liikumisele ja kõnetehnikale. Teeme tähelepanu-, kujutluse-, fantaasia- ja suhtlemisharjutusi.

Kindlasti oled kunagi näinud mõnd näitlejat laval, kinos või teleekraanil ning mõelnud, et kuidas see kõik käib? Siin on võimalus…

Teatriringi tegemistest:
Kontrolltöö
Huvitav inimene

Oodatud on kõik teatrihuvilised koolinoored! Teatriringi õppetöö toimub kahes vanusegrupis: 7 – 10 a. ja 10 – 16 a.

VÄLJUNDID: tundide tulemiga jõuame ka lavadele ning ideaalis külastame ka kooliteatrifestivali.

Esimene tund toimub 12.septembril.

JUHENDAJA: Liisu Krass
KONTAKT: liisu.krass@gmail.com , +37256623772

Asendusõpetajad:
Juhendaja: Liisa Linhein
Kontakt: 58101210;linheinliisa@gmail.com

Juhendaja: Anu Sildnik
Kontakt: 58667449, sildnik.anu@gmail.com

30,- eurot kuus

Vanuserühm: 1.-3. klass ja 4.-8.klass

I RÜHM – 1.-3.klass T, kell 16.00-17.30
II RÜHM – 4.-8.klass T, kell 17.30-19.00

Toimumiskoht: Laagri Kooli aulas