Carolina – show + balleti + akroring eelkooliealistele

Oleme ühendanud tantsu, balleti ja akrobaatika kõik ühte tundi, et oleks mitmekülgne lapse tantsuareng ning tund põnev.

Tund on üles ehitataud klassikalise tantsu baasharjutustele, millese on segatud loov-, show- ja vabatantsu. Pöörame suurt tähelepanu heale rühile, liigutuste graatsilisusele ja pehmusele, eelkõige aga tunneme rõõmu tantsimisest ilusa muusikaga.

• Ballett hoiab vormis, annab hea rühi, painduvuse ning arendab koordinatsiooni ja keskendumisvõimet.
  • Showtants aga paneb puusad liikuma ja annab sära.
  • Akrobaatika lisab trikioskust, mida miksida tantsuga.

Tund sobib nii roosamannavahulistele tüdrukutele, kellele meeldib olla haldjas ja liblikas ja printsess  …. kui ka säravale staarikesele, kes unistab juba suurtest lavadest.

Soovi korral juba võimalik osaleda Carolina tantsustuudio etendustes ja ka võistlusmaastikul.

NB! Esimene tund toimub 2. oktoobril Laagri Kooli aulas!

Merle Kaare

Kontakt: 5016070, merlekaare@hot.ee
www.carolinatantsustuudio.ee

30.- eurot kuus